شهرزاد کمال زاده گفت: متاسفانه تهیه کننده یک فیلم سینمایی در بنیاد فارابی، بیش از 8 ماه است که مبلغ قرارداد عوامل و بازیگران را پرداخته نکرده و کسی هم پاسخگو نیست.

گلایه شهرزاد کمال زاده از تهیه کننده بنیاد فارابی

شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار باشگاه توانا در پاسخ به سوالی درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: اجرای برنامه تهرانگرد در قسمت های گذشته بر عهده بنده بوده که پس از ماه صفر هم روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت. در این برنامه به معرفی اماکن تفریحی، ارزشمند و موزه ای تهران پرداخته می شود؛ بنده در حال توافق برای اجرای این برنامه هستم. چند پیشنهاد کاری دیگر هم دارم که در حال مذاکره هستم. وی با اشاره به بازی در یک پروژه سینمایی اظهار داشت: متاسفانه تهیه کننده این فیلم، بیش از 8 ماه است که مبلغ قرارداد عوامل و بازیگران را پرداخته نکرده و جای تعجب دارد که موسسه ای با شهرت فارابی به چنین تهیه کنندگانی اعتماد می کند. این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: تهیه کنندگان درستکار کم نیستند اما متاسفانه در این پروژه بنده اسیر دریافت حقوق خود شده ام و کسی پاسخگو نیست. 

  کمال زاده در بخش دیگری از این گفتگو در پاسخ به سوالی درباره فعالیت های انسان دوستانه در جمعیت هلال احمر، گفت: سالیان طولانی است که به عنوان داوطلب در جمعیت هلال احمر در حال فعالیت هستم. مادر بنده پرستار هستند و الگوی بنده در زندگی و کمک به همنوعان هستند. این نوع نگاه و تفکر از کودکی در خانواده ما وجود داشته است. اگر چهره های مردمی کاری در راستای خدمت به هم وطنان در کشور بتوانند انجام دهند، رسالت خود را به درستی ایفا کرده اند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Back To Top