فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: یک جریان مقاومت به نام فلسطین یک روز با شما آفندی جنگید چه شد شما را که همه ارکان حکومت‌تان به هم ریخت، آن هم به گونه‌ای که وزیر خارجه آمریکا در رسانه‌ها نیز اعلام کرد که وقتی من وارد رژیم صهیونیستی شدم احساس کردم همه چیز فروپاشیده است.

سردار قاآنی: رزمندگان فلسطینی در یک روز ارکان رژیم صهیونیستی را برهم ریختند

به گزارش خبرنگار سیاسی تبریز کریدور، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب (چهارشنبه، ۱۳ دی ماه) در چهارمین مراسم گرامی‌داشت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد، گفت: سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها را به همه شما تبریک عرض می‌کنم. روز زیبایی که به زیبایی به نام زن و مادر در نظام جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شد.

وی افزود: امسال چهارمین سالگرد شهادت قهرمان میدان مقاومت و همراه ایشان شهید ابومهدی المهندس که جزو یاران با سابقه شهید سلیمانی بود و همه همراهانی که با ایشان بودند را در حالی گرامی می‌داریم که این مراسم امسال معطر به عطر وجود حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به تقارن ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی با عملیات طوفان الاقصی تصریح کرد:‌ مراسم امسال با نبرد قهرمانان فلسطین در غزه قهرمان و به همراه قهرمانان فلسطین مردان مقاومت در لبنان، عراق و یمن مصادف شد که بر اساس تشخیص صحیح و وظیفه الهی خود هماهنگ با یکدیگر و متناسب با شرایط و در حدی که لازم بود این میدان قهرمانان فلسطین را پشتیبانی کردند.

وی ادامه داد: باید همینجا از مردم قهرمان این سرزمین‌ها در لبنان، عراق و یمن و در همه سرزمین‌هایی که از این ملت مظلوم پشتیبانی کردند، تشکر و از همه شهدای مقاومت یاد کنیم.

سردار قاآنی با اشاره به شکست صهیونیست‌ها در عملیات طوفان الاقصی تصریح کرد: این نکته را باید به دشمنان مقاومت و اسلام و مردم مسلمان و استکبار جهانی و رژیم خونخوار کودک کش صهیونیستی بگوییم که شما با تبلیغات گسترده‌ای که در جهان راه انداخته‌اید معلوم شد که اساس شما چه میزان در مقابل مقاومت دوام می‌آورد.

وی افزود: یک جریان مقاومت به نام فلسطین یک روز با شما آفندی جنگید چه شد شما را که همه ارکان حکومت‌تان به هم ریخت، آن هم به گونه‌ای که وزیر خارجه آمریکا در رسانه‌ها نیز اعلام کرد که وقتی من وارد رژیم صهیونیستی شدم احساس کردم همه چیز فروپاشیده است.

در حال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

Back To Top