نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: تشکل هرمزگانی های مقیم تهران اگر هدفش رضای خدا باشد ماندگاری و دوام خواهد داشت و سعی کند حلقه وصل استان با مدیریت عالی کشور باشد.

تشکل «هرمزگانی های مقیم تهران» حلقه وصل با مدیریت عالی کشور باشد+عکس

به گزارش تبریز کریدور از بندرعباس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده، نماینده ولی فقیه در هرمزگان در دیدار با جمعی از هرمزگانی‌های مقیم تهران که با حضور نمایندگان کنونی و گذشته استان در مجلس نیز همراه بود، اظهار کرد: این اجتماعات برکاتی برای جامعه دارد و اگر هدف آن رضای خدا باشد، ماندگاری و دوام خواهد داشت. وی افزود: تشکل هرمزگانی‌های مقیم تهران حلقه وصل بین مدیریت عالی کشور و استان نقش آفرینی کند.

  امام جمعه بندرعباس ادامه داد: وقتی محور جلسات بر مبنای نیازمندی های استان باشد و با توازن موضوعی هم در داخل استان و هم خارج به نتیجه هدفمندتری‌ دست خواهیم یافت. حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی زاده با تشکر از مساعدت‌ها و حمایت‌های‌ استاندار هرمزگان، اظهار کرد:‌ در بخشی از کارها از قبیل ساخت زائرسرای بزرگ هرمزگانی‌ها در مشهد مقدس تفاهم نامه اولیه منعقد شده و در راستای ساخت اردوگاه فرهنگی نیز گام های برداشته شده است. به گزارش فارس، بدلیل فقدان وجود نیروهای شاخص از هرمزگان در مرکز و در مناصب ملی و مطرح کشور، همواره این استان در تصمیمات کلان ملی دچار ضعف هایی بوده و ضرورت دارد تا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به عنوان حلقه های وصل با نظام عالی کشور، نیروهای مستعد و نخبه را به دولت ها معرفی و برای مسؤولیت دهی به آنان در جایگاههای کشوری تلاش کنند و الا باقی ماندن این مسأله در حد یک مطالبه نمی تواند به سرانجامی برسد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Back To Top