آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی بیمارستان‌های سید الشهدا، کمالشهر و امام خمینی(ه) البرز با حضور معاون عمرانی استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی چالش‌ پروژه‌های عمرانی مراکز درمانی البرز

به گزارش تبریز کریدور از کرج، احمد افضلی، معاون عمرانی استانداری البرز، در جلسه بررسی مشکلات طرح‌های عمرانی بیمارستان‌های سید الشهدا، کمالشهر و امام خمینی (ره) با بیان اینکه این نشست به منظور بررسی مسائل و مشکلات طرح‌های عمرانی بیمارستان صورت پذیرفت که متاسفانه در حوزه‌های مختلف مشکلات عدیده‌ای از گذشته بوده ولی با توجه به افزایش جمعیتی منطقه مشکلات بیشتر شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در این نشست با تاکید بر تهیه و ارائه وضعیت جدول زمان بندی اجرا و اتمام پروژه‌های در دست اقدام، اظهار داشت: دستور جلسه بنا بر دستور استاندار البرز به منظور نظارت میدانی بر پروژه های عمرانی است و به همت معاونت امور عمرانی، کلینیک حصارک تحت نظارت اداره کل درمان تامین اجتماعی با واگذاری زمین توسط اداره کل راه و شهرسازی استان احداث می‌شود.

افضلی گفت: جهت تسهیل ارائه خدمات درمانی توسط مدیریت جدید بیمارستان امام خمینی، مقرر شد فصل مشترک هزینه‌ها و درآمدهای مجموعه تعیین تکلیف و به قید فوریت راه اندازی کلیه واحدها ظرف هفته‌های آتی در دستور کار قرار گیرد.  

معاون استاندار اضافه کرد: با توجه به اتمام مدت قرارداد پیمانکار قبلی و همچنین پایان مبلغ اعتباری که جهت تکمیل و بهره برداری از بیمارستان کمالشهر در نظر گرفته شده بود ، مقرر شد ادامه پروژه بیمارستان فوق به پیمانکار جدید واگذار گردیده که موظف شده تا چند روز آینده نسبت به تجهیز کارگاه و تکمیل بیمارستان اقدام نماید.

افضلی در این نشست ضمن استماع اظهارات مدیران کل در خصوص پروژه‌های عمرانی بیمارستان با ارائه دستوری مقرر نمود تا مدیران ذیربط در اسرع وقت پیگیر رفع مشکلات مطروحه باشند.

پایان پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید

Back To Top