تور راهیان پیشرفت با حضور ۱۰۰ نفر از اساتید، دانشجویان، نمایندگان هئیت های مذهبی، برگزیدگان جشنواره صحیفه سجادیه، رابطین قرآنی و مسئولین کانون های مذهبی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران برگزار شد.

بازگویی روایت پیشرفت برای برگزیدگان جشنواره صحیفه سجادیه +عکس

به گزارش تبریز کریدور از بندرعباس، برگزیدگان در جشنواره صحیفه سجادیه هرمزگان با همت نهاد رهبری در دانشگاهها توانستند در قالب بازدیدهای راهیان پیشرفت، پیشرفت های کشورمان در عرصه های نظامی و دفاعی و دریایی را نیز را نظاره گر باشند. حجت الاسلام مصطفی رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در این باره به خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: بسیاری از این پیشرفت ها هنوز به خوبی به جامعه اطلاع رسانی نشده است و وقتی نسل جوان و دانشگاهی ما با این ظرفیت ها و توانمندی های برآمده از توان داخلی آشنا می شود، انگیزه و شور او برای رسیدن به درجه های بالاتری از علم و دانش برای رفع نیازهای کشور نیز تقویت می شود.

  وی با بیان این که اردوهای راهیان پیشرفت می تواند سبب تقویت امید در نسل جوان جامعه ما شود، عنوان داشت: پیوند میان دانشگاه و صنعت همواره برای کاربردی سازی دانش و علم اهمیت فراوانی داشته و وقتی نسل جوان جامعه ما با دستاوردهای این عرصه آشنا می شوند، عملا بسیاری از جوسازی های دشمنان در ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی به شکست می انجامد. به گزارش فارس، 100 تن از برگزیدگان جشنواره صحیفه سجادیه و نیز برگزار کنندگان این جشنواره در استان هرمزگان با حضور در ستاد نیروی دریایی سپاه و نیز مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران و پالایشگاه نفت ستاره، در جریان پیشرفت های متکی بر دانش بومی در این صنایع قرار گرفتند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Back To Top