آیین استقبال از پیکر پاک و مطهر 22 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردم در اهواز برگزار می‌شود.

استقبال اهوازی‌ها از 22 شهید تازه تفحص شده

به گزارش تبریز کریدور از اهواز، آیین استقبال از پیکر پاک و مطهر 22 شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردم در اهواز دیار سردار شهید مجید سیلاوی برگزار می‌شود.

این برنامه امروز دوشنبه یکم آبان‌ماه سال 1402 همزمان با شب ولادت باسعادت حضرت امام حسن عسکری(ع) از ساعت 19:30 آغاز می‌شود که جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و بسیجیان در این آیین شرکت می‌کنند.

آیین استقبال از پیکر پاک و مطهر 22 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در معراج شهدای اهواز واقع در سه‌راه خرمشهر، کیلومتر 2 جاده اندیمشک، جنب شهرک شهید بهشتی، پادگان شهید محمودوند برگزار می‌شود که جوانان و نوجوانان خوزستانی نیز در این برنامه حضور می‌یابند.

جمیل حمید از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت در آیین استقبال از پیکر پاک و مطهر 22 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در معراج شهدای اهواز به مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی می‌پردازد.

همچنین یاد و خاطره شهدای مقاومت نیز در آیین استقبال از پیکر پاک و مطهر 22 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در اهواز گرامی داشته می‌شود.

پیکر پاک و مطهر ۲۲ شهید دوران هشت سال دفاع مقدس که به تازگی توسط کمیته جستجوی مفقودین دفاع مقدس تفحص شده‌اند امروز دوشنبه یکم آبان‌ماه سال 1402 پس از سال‌ها دوری از وطن با استقبال مردم شهرهای مختلف از جمله خرمشهر، آبادان، اهواز، مینوشهر و چوئبده از طریق مرز بین‌المللی شلمچه به وطن بازگشت.

پیکر‌ مطهر این شهدای گلگون کفن توسط نیروهای کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح در مناطق عملیاتی فکه، مجنون، شرق دجله و شلمچه عراق تفحص شده است.

پایان پیام/72075

دیدگاهتان را بنویسید

Back To Top