منوی اصلی
 
 
امروز : 2
ديروز : 0
ماه : 3007
كل : 25068
 
تاریخ : شنبه 6 ارديبهشت 1399     |     کد : 605

مدیر سازمان عامل:

همکاری صندوق ارس و سازمان عامل منطقه ویژه جهت کمک به فناوران لازم است

به گزارش روابط عمومی سازمان عامل استقرار و توسعه منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، در اولین نشست مشترک سازمان با صندوق پژوهش و فناوری ارس سعید غریب خواجه مدیر سازمان عامل گفت: همکاری صندوق ارس و سازمان برای کمک به تجاری سازی فناوری های موجود را لازم دانست، در این راستا شفاف سازی عملکرد صندوق را از سوی نماینده ایشان خواستار شد.
وی همچنین از راه اندازی صندوق استانی با مشارکت سازمان ربع رشیدی در کنار صندوق پارک علم و فناوری استان و صندوق ارس خبر داد.  در ادامه غریب خواجه عنوان نمود:  افزایش تعداد صندوق ها در جهت تخصصی کار کردن لازمه پیشرفت کسب و کار استان است.وی افزود: پیگیری طرح ها و ایده های با امتیاز بالا در نمایشگاه رینوتکس از اهداف اصلی سازمان شمره می شود و همکاری صندوق ارس در این مورد ضروری است.
 فائضه موحد پور ادامه داد: با توجه به فعالیت سازمان پیشنهاد ادامه فعالیت سازمان به عنوان شتابدهنده را ارائه کرد.
فرزین مقدم با اشاره به تغییرات صورت گرفته در سازمان اظهار داشت: 
سازمان میتواند با ورود به حوزه سرمایه گذاری
روی طرح های فناورانه اهداف خود را عملی سازد و همراهی صندوق ارس در این رابطه ضروری و مهم است. وی همچنین به پیگیری مقدمات ایجاد صندوق های شهرستانی از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره کرده و حضور صندوق ارس در کنار سازمان ربع رشیدی را فرصتی در استان برای حمایت از طرح های فناورانه نمایشگاه رینوتکس برشمرد.
بهلولی نماینده صندوق پژوهش و فناوری گفت:
شکل گیری صندوق از 25 شهریور 97 شروع و آغاز به کار آن در هفتمین نمایشگاه رینوتکس و دریافت امتیازاتی از دکتر وحدت در نمایشگاه رقم خورد.
وی در ادامه از نحوه فعالیت صندوق و نوع همکاری با منطقه توضیحاتی را ارائه کردند.
در انتها علیرضا دهناد با اشاره به وجود شبکه های فناوری گفت: دبیران شبکه های موجود میتوانند با بررسی و ارزیابی طرح ها در تخصیص اعتبارات به فناوران موثر باشند.

 


نوشته شده در   شنبه 6 ارديبهشت 1399  ساعت  11:05   توسط   اسرا اعلمی   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :