منوی اصلی
 
 
امروز : 193
ديروز : 113
ماه : 3516
كل : 14483
 
تاریخ : يکشنبه 31 شهريور 1398     |     کد : 597

برگزاری نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2019

هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2019 در آبان ماه سال جاری برگزار می شود

فرزین مقدم جانشین مدیریت منطقه ویژه ربع رشیدی و دبیر اجرایی نمایشگاه: نمایشگاه سال جاری به تأسی از نام گذاری سال 98، با شعار " فناوری ایرانی – رونق تولید" کار خودش را آغاز خواهد کرد

جانشین مدیریت منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی و دبیر اجرایی نمایشگاه اعلام کرد: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و بسترسازی برای توسعه اقتصاد دانش بنیان، "هفتمین دوره نمایشگاه و جشنواره بین المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX 2019 با رویکرد جدید " توسعه و رونق تولید داخلی" طی روز های 13 الی 17 آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.
فرزین مقدم اظهار کرد: نمایشگاه سال جاری به تأسی از نام گذاری سال 98، با شعار " فناوری ایرانی – رونق تولید" کار خودش را آغاز خواهد کرد.
بنا به گفته وی: یکی از اهداف مهم این نمایشگاه بستر سازی برای عرضه و تقاضای فناوری در کشور و کمک به تجاری سازی فناوری هاست، به همین سبب این نمایشگاه عرصه رویارویی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان فناوری است.
همچنین در این نمایشگاه در کنار توانمندی های علمی و فناوری کشور، چالش ها و نیازمندی های فناورانه بخش های تولیدی و اقتصادی نیز در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت، در حقیقت برگزاری این نمایشگاه تلاشی است در جهت ایجاد کسب و کار های جدید و فناورانه و امکانی است برای شکل گیری موسسات و شرکت های دانش بنیان به عنوان موتور محرکه اقتصاد دانش محور کشور.
بنابه گفته فرزین مقدم، تلاش های تیم اجرایی برای برنامه ریزی این نمایشگاه از ماه ها قبل شروع شده و از اول شهریور ماه سامانه ثبت نامی نمایشگاه به آدرس WWW.RINOTEX.IR برای مراجعه و ثبت نام فناوران   علاقه مند فعال گردیده است.
نمایشگاه هفتم در چهار بخش و 18 زون تخصصی بر پا خواهد شد که فناوران با توجه به نوع فناوری و ارتباط موضوعی طرح خود در بخش مربوطه ثبت نام به عمل می آورند.
مدت زمان این نمایشگاه 5 روز بوده، همزمان با آن رویداد های علمی و فناورانه متنوعی نیز اجرا خواهد شد.
این نمایشگاه و جشنواره توسط مدیریت منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی و نمایشگاه بین المللی تبریز با همکاری تمامی دستگاه ها و نهاد های مرتبط در استان برگزار می گردد.
 


نوشته شده در   يکشنبه 31 شهريور 1398  ساعت  11:44   توسط   اسرا اعلمی   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :