منوی اصلی
 
 
امروز : 23
ديروز : 86
ماه : 1644
كل : 15651
 
تاریخ : پنجشنبه 5 مهر 1397     |     کد : 544

جانشین مدیریت منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی:

نمایشگاه رینوتکس بستر مهم معرفی نیازمندی های فناورانه بخش کشاورزی است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، اکبر فرزین مقدم جانشین مدیریت منطقه ویژه علمو فناوری و دبیر اجرائی نمایشگاه، در نشست مسئولین سازمان جهاد کشاورزی که در محل سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید ابتدا با معرفی نمایشگاه ششم و گزارشاتی از نمایشگاه های پیشین از مسئولین حاضر خواستار شد برای جذب فناوران و برگزاری باشکوه این رویداد مهم استانی نهایت تلاش خود را انجام دهند. ایشان تاکید داشتند نمایشگاه رینو تکس در بعد ملی و بین المللی برگزار می شود، لذا بستر بسیار مناسبی است برای معرفی نیازمندیهای مجموعه زیر بخش های تخصصی کشاورزی استان.
در ادامه مهندس باقرزاده معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی ضمن استقبال از این نمایشگاه از مسئولین بخش های مختلف حاضر در این جلسه خواستار شد امور مربوط "زون تخصصی کشوارزی و زیستی"  این نمایشگاه را با جدیت پیش ببرند.
باقرزاده اظهار کرد: این نمایشگاه بستر مناسبی برای فناورانی که به دنبال کسب سرمایه گذار و تجاری سازی محصول خود
هستند، میباشد. همچنین با اشاره به تولید در کشاورزی اما کمبود مشتری و فروش این رویداد را برای بخش کشاورزی بسیار مهم تلقی کرد و گفت باید همگی امورات این نمایشگاه را در الویت قرار دهیم و نو آوران و فناوران بخش کشاورزی تشویق به ثبت نام در این نمایشگاه بکنیم.
در این نشست ، حاضرین در جلسه هم با اشاره به تجربه پیشین در برگزاری نمایشگاه به نقاط قوت و ضعف نمایشگاه و ستاد اجرائی نمایشگاه پرداخته و انتظارات خود از مسئولین برگزار کننده  را خواستار شدند و در پایان  آمادگی خود را جهت نشر، اطلاع رسانی و جلب مشارکت گسترده نوآوران و فناوران حوزه خود در این نمایشگاه  و برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه را اعلام کردند.
 


نوشته شده در   پنجشنبه 5 مهر 1397  ساعت  13:22   توسط   اسرا اعلمی   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :