منوی اصلی
 
 
امروز : 7
ديروز : 198
ماه : 3528
كل : 14495
 
تاریخ : يکشنبه 25 شهريور 1397     |     کد : 542

جانشین مدیریت منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی:

شهرستان ها نقش مهمی را در کمک به برگزاری نمایشگاه ربع رشیدی ایفا می کنند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، اکبر فرزین مقدم در نشست معاونین فرمانداران که در محل منطقه ویژه برگزار گردید با اشاره به اولین جلسه شورای سیاست گذاری و تاکید استاندار محترم به هرچه باشکوه تربرگزار شدن نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، از اعضای حاضر در جلسه خواستار شد تا نهایت تلاش خود را برای برگزاری این رویداد مهم استانی انجام دهند. ایشان با اشاره به پتانسیل علمی و فناوری اغلب شهرستانها به نقش مثبت آنها در غنا و تنوع بخشی طرح های فناورانه  نمایشگاه پرداخته، نقش مهم آنها را در کمک به برگزاری این رویداد اقتصادی- فناورانه، بسیار با اهمیت دانستند.
فرزین مقدم اظهار کرد : رویکرد این نمایشگاه در جهت سیاست های اقتصادی مقاومتی است و وظیفه ماست که این نمایشگاه را به نحو احسن برگزار کنیم و از معاونین فرماندار خواستار شد با برگزاری نشست های علمی با فناوران و صاحبان ایده و نصب بنر و پوستر نمایشگاه در شهرستان به برگزاری بهتر نمایشگاه کمک کنند.
در ادامه دکتر دهناد معاون علمی و فناوری منطقه ویزه ربع رشیدی نیز با ارائه گزارش نمایشگاه های پیشین و اثر بخشی این نمایشگاه ها در فضای کسب و کار به معرفی نمایشگاه ششم پرداخت و اهداف برگزاری این نمایشگاه را تشریح کرد.
در این نشست ، معاونین فرمانداری ها هم با اشاره به تجربه پیشین مشارکت فرمانداری ها در برگزاری نمایشگاه به نقاط قوت و ضعف نمایشگاه و ستاد اجرائی نمایشگاه پرداخته و انتظارات خود از مسئولین برگزار کننده  را خواستار شدند و در یایان  آمادگی خود را جهت نشر، اطلاع رسانی و جلب مشارکت گسترده نوآوران و فناوران شهرستانی در این نمایشگاه  و برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه را اعلام کردند.
 


نوشته شده در   يکشنبه 25 شهريور 1397  ساعت  09:53   توسط   اسرا اعلمی   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :