منوی اصلی
 
 
امروز : 54
ديروز : 73
ماه : 1866
كل : 9765
 
تاریخ : شنبه 30 دي 1396     |     کد : 509

فرماندار کلیبر تاکید کرد:

ضرورت تثبیت اشتغال در روستاهای منطقه کلیبر

فرماندار شهرستان کلیبر تثبیت اشتغال در روستاهای این منطقه را ضروری دانست و گفت: یکی از مهمترین اهدافی که ما در این منطقه دنبال می کنیم تثبیت اشتغال موجود و اشتغال زایی جدید است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی، خدابخش، در نشست تخصصی شبکه نوآوری وفناوری زیستی استان یادآور شد: ایجاد اشتغال به عنوان یک دغدغه عمومی برای همه مسئولان مطرح است و ما  نیز تلاش می کنیم تا در روستاها با ایجاد کارگاه های فناورانه محور در این مسیر قدم برداریم.
وی یادآور شد: متاسفانه در گذشته وام های اشتغال زایی در مبالغ بسیار اندک به اشخاص تعلق می گرفت که این وام ها به خرید گوشی تلفن همراه ، موتورسیکلت و ... ختم می شد اما ما سعی کرده ایم تا این وام ها در راستا ایجاد کارگاه های تخصصی هزینه شود.
فرماندار کلیبر از اشتغال زایی بیش از 70 نفر از طریق ایجاد کارگاه های تولید تجهیزات پزشکی در روستاهای این منطقه خبر داد و گفت: یکی از طرح هایی که در نمایشگاه ربع رشیدی توجه ما را به خود جلب کرد تولید محصولات تجهیزات پزشکی بود که با پیگیری های صورت گرفته امروز شاهد اشتغال بیش از 70 جوان روستایی از طریق ایجاد این کارگاه ها در کلیبر هستیم.
خدابخش همچنین با اشاره به مشکلات کمبود آب در کشور اظهار کرد: بدون شک مشکل کمبود آب در آینده گریبان این منطقه را نیز خواهد گرفت از این رو وقتی ما می دانیم که این مشکلات وجود خواهد داشت نباید اصراری به توسعه کشاورزی داشته باشیم و اگر قرار است در جهت تولید محصول کشاورزی قدم برداریم تلاش می کنیم این موضوع با رعایت تمام مولفه های زیست محیطی عملیاتی شود.

 


نوشته شده در   شنبه 30 دي 1396  ساعت  11:51   توسط   خانم بردباری   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :