چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 09 محرم 1440
 منوی اصلی
 
 
امروز : 1686
ديروز : 944
ماه : 18373
كل : 447741
 
تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396     |     کد : 377

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی خبر داد:

همایش الکترونیک خودرو در تبریز برگزار می شود

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از برگزاری همایش الکترونیک خودرو همزمان با پنجمین نمایشگاه وجشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی(RINOTEX 2017) در تبریز خبر داد.

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی از برگزاری همایش الکترونیک خودرو همزمان با پنجمین نمایشگاه وجشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی(RINOTEX 2017) در تبریز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی، دکتر علی جهانگیری در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به محورهای برگزاری این همایش  اظهار کرد: این همایش با تاکید  بر محور های فرصت های سرمایه گزاری در حوزه الکترونیک خودرو، چالش ها و کاربرد فناوری های نوین در الکترونیک خودرو، استانداردها و الزامات در الکترونیک خوردو  بر گزار می شود.
 وی  زمان برگزاری این همایش را 22 و 23 آبان ماه  سال جاری  در دانشگاه تبریز اعلام کرد و ادامه داد: بخش های مختلف شامل نشست ها،  سخنرانی ها، کارگاه ها و دوره های آموزشی در این رویداد در نظر گرفته شده است.
جهانگیری با اشاره به مسئولیت شبکه توسعه فناوری های ارتباطات و میکرو الکترونیک (فام) منطقه ویژه ی علم و فناوری ربع رشیدی  به منظور برگزاری این همایش گفت: این شبکه در نظر دارد با برگزاری سلسله همایش های پیمایش فناوری های الکترونیک زمینه را برای معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری منطقه در حوزه فام ایجاد نماید از این رو همایش الکترونیک خودرو نبز در قالب این سلسله همایش ها تعریف شده است.
گفتنی است پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدیRINOTEX، 20 تا 24 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.rinotex.ir مراجعه کنند.

 


PDF