يکشنبه 3 تير 1397 - 10 شوال 1439
 
امروز : 120
ديروز : 311
ماه : 1402
كل : 392488
 
تاریخ : دوشنبه 9 اسفند 1395     |     کد : 315

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی:

صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورنه کمک کنند

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به ضرورت تعاملات فناورانه با دنیا گفت: صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورنه کمک کنند.

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی با اشاره به ضرورت تعاملات فناورانه با دنیا گفت: صنایع پیشرو آلمانی می توانند در کنار صنایع آذربایجان شرقی به توسعه فعالیت های فناورنه کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی، دکتر علی جهانگیری، در نشست با فناورانی از کشور آلمان اظهار کرد: خوشبختانه امروز با تمام تبلیغات سو علیه کشورمان شاهد امنیت و آرامش کامل در ایران اسلامی هستیم و تمامی سرمایه گذاران و فناوران با اطمینان کامل می توانند در استانهای مختلف سرمایه گذاری کنند.

وی با اشاره به توان علمی و تخصصی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: وجود بیش از ده دانشگاه بزرگ در این استان دلیلی بر این مدعا است و این دانشگاه ها توانسته اند نیروهای متخصص در حوزه های مختلف را تربیت کنند.

جهانگیری، با تاکید بر توانمندی های برجسته این استان ادامه داد: ما با فناوران کشور آلمان می توانیم در بحث های الکترونیک و قطعه سازی همکاری های خوبی داشته باشیم.

وی فعالیت شبکه فناوری های الکترونیک و لوازم خانگی را نمونه بارزی از فعالیت های فناورانه در این بخش دانست و ادامه داد : این شبکه سعی در هم پیوندی بین بخش های مختلف صنعت و دانشگاه و فناوران دارد.

وی با اشاره به حضور نمایندگانی از شرکت بوش در این نشست خاطرنشان کرد: این آمادگی در استان ما وجود دارد تا با شما فعالیت های فناورانه مشترک انجام دهیم و در این مسیر تاکید ما بهره مندی از توان و تخصص شما در ایجاد کسب و کارهایی به منظور تولید برندهایی در استان ما است.

فناوران حاضر در این نشست نیز با تاکید بر همکاری های فی مابین بر توسعه این همکاری ها تاکید کردند.PDF